top of page

Інформація щодо паління

Пропуск учнями без поважних причин

1. Постер-інфографіка. А3_page-0001.jpg

Оголошення 

Шановні батьки !

10 червня о 10:00 в приміщенні школи відбудетться звіт директора школи.

Запрошуємо всіх бажаючих.

                                                                                  Адміністрація закладу

Карантин і домашнє навчання! 🧐🤔😷🤪

Для багатьох батьків ці слова звучать моторошно. Однак хороша новина полягає у тому, що завдяки сучасним технологіям домашнє навчання може виглядати не аж так страшно 👌. Дорогі батьки дітей на карантині! Саме для вас БараБука підготувала підбірку методичних матеріалів, порад та ідей, як вимушене перебування дитини поза освітнім закладом перетворити на корисний та цікавий час.

🤩 Завдяки акції #ЖивіПисьменники вам у нелегкій справі вимушеного вчителювання допоможуть… сучасні дитячі письменники! Як це працює?
➡️ Спершу дитина дивиться короткий ролик про письменника чи письменницю, чиї твори увійшли до оновленої Хрестоматії сучасної української дитячої літератури, та його чи її книжки. (На сьогодні уже доступно 7️⃣ таких роликів). ➡️ А потім ви завантажуєте методичні матеріали до акції та обираєте, в якій галузі вам допомагатимуть письменники та їхні книжкові герої. Адже у цих методичках є цікаві завдання не лише із мови та літератури, а й з математики, інформатики, дизайну та технологій і навіть образотворчого мистецтва.

👀 Тож усі відео ви можете переглянути за посиланням 👇https://bit.ly/2TYSRBU
📓 Методичні матеріали до відео 👉 https://bit.ly/39Iiu0I

🤩 Пізнавальні книжки — чудові помічники у навчанні, зокрема домашньому. Радимо звернути увагу на:
🇺🇦 серію Цікава Україна 👉
 https://bit.ly/337rVUO
🧲 та інший розмаїтий цікавий дитячий нон-фікшн 👇 https://bit.ly/3aLiIUP

🤩 А оскільки у домашніх умовах навчання легко поєднати із креативом та грою, то в нагоді можуть стати поради зі створення креативного читацького щоденника 👇 https://bit.ly/39TCM7i

Дистанційне навчання на телебаченні – канал “Рада” та МОН транслюватимуть відеоуроки

Від 17 березня телеканал “Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запускає щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Таким чином держава хоче забезпечити можливості для дистанційного навчання на період карантину. Окрім того, телеканал “Київ” теж проводить трансляції уроків, а Радіо “Культура” – читання творів світової класики в перекладі Максима Рильського.

“Нова українська школа” розповідає, як відбуватиметься таке навчання.

ТРАНСЛЯЦІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛІ РАДА

Про трансляції на телеканалі “Рада” вперше повідомили на fb-сторінці Верховної Ради з посиланням на голову парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака.

Телеканал “Рада” доступний на супутнику, кабельному, а також на YouTube. Окрім того, трансляції будуть на YouTube-каналі МОН.

У МОН “Новій українській школі” повідомили про розклад відеозанять:

  • вівторок: 18:30-21:00;

  • середа: 8:00-9:00 та 18:30-21:00;

  • четвер: 8:00-9:00 та 18:30-21:00;

  • п’ятниця: 8:00-9:00 та 18:30-21:00;

  • субота та неділя: 10:00-20:00 (6,5 годин із перервами).

Попредметний розклад стане відомим найближчим часом.

Онлайн-уроки проводити з дисциплін, з яких учні складатимуть ЗНО. Вести трансляції почнуть із таких предметів:

  • українська мова та література;

  • біологія;

  • математика;

  • історія.

У МОН також пояснили, що з усіма тестами, завданнями та конспектами занять можна буде знайомитись на сайтах партнерів, які надали відеконтент для трансляцій:

  • платформи Be Smart;

  • студії онлайн-освіти EdEra

  • платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus;

  • платформи безкоштовних вебінарів з підготовки до ЗНО iLearn.

ТРАНСЛЯЦІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛІ “КИЇВ”

З 16 березня телеканал “Київ” транслює щоденну програму “Відкритий урок”, повідомляє Офіційний портал Києва.

У програмі показують відеоуроки зі шкільної програми для учнів 11 класів, що має допомогти їм підготуватись до ЗНО. Загалом передбачений показ відеоуроків із 11-ти предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови..

В ефір виходитиме по п’ять уроків на день тривалістю до 30 хвилин.

Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30, 13:05, 13:30.

Анонси “Відкритих уроків” публікують на fb-сторінці телеканалу “Київ”. Окрім того, відео телеуроків можна подивитися на Youtube телеканалу.

Уже є:

Передбачається, що програма “Відкритий урок” стане постійною і охоплюватиме програму не тільки випускних класів. Проєкт створений телеканалом “Київ” спільно з Київським університетом ім. Бориса Грінченка.

ЕФІРИ РАДІО “КУЛЬТУРА”

Цього тижня щодня об 21:00 у програмі “Радіотеатр” відбуватимуться читання творів у перекладі українського поета Максима Рильського. Про це повідомила продюсерка Третього каналу Суспільного Радіо “Культура” Ірина Славінська на своїй fb-сторінці.

Також із понеділка наступного тижня о 12:00 та 21:00 звучатиме колекція шкільної класики. Також протягом кожного дня традиційно можна послухати випуски “Поезії на Радіо “Культура”. Зокрема, завтра, 18 березня, будуть твори Максим Рильський, в 10 березня – Ліни Костенко.

Послухати Радіо “Культура” можна за цим посиланням (гортайте стрілочками, щоб обрати потрібний канал).

Дивіться також “35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ” та “Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН”

Нагадаємо, 11 березня уряд запровадив тритижневий карантин у закладах освіти, щоб запобігти поширенню COVID-19.

МОН дало рекомендації щодо карантину через коронавірус, а також МОН спільно з МОЗ дали роз’яснення батькам, що таке коронавірус COVID-19, як зменшити шанси інфікування для дітей.

Також у МОН наголосили, що під час карантину педагоги мають отримувати зарплатню.

“Нова українська школа”

Титульне фото: автор – IgorVetushko, Depositphotos

Публікація підготовлена за підтримки Представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні. Фонд Фрідріха Науманна за Свободу – фонд ліберальної політики, що сприяє зміцненню свободи та гідності людини в усіх сферах суспільства. Детальніше за посиланням.

89807061_3292594160754277_30196117786161
89913649_3097730846956629_10561080970318
bottom of page