Вас вітає Червоненська  загальноосвітня школа!

Наш заклад - територія успіху!

Єдність усіх, унікальність кожного!

Школа І-ІІІ ступенів села Червоне була відкрита в 1949 році, у новій будівлі функціонує з 1967 року. За ці роки школа випустила із своїх стін понад 2000 учнів.

           Основна мета закладу: створити сприятливі умови для особистісного становлення, творчої самореалізації та формування життєвої компетентності кожної дитини, надати учням можливість змістовно, радісно проживати кожен день, забезпечити економічні та соціальні гарантії для професійної самореалізації працівників школи.

Місія колективу: любити кожну дитину, навчити кожну дитину найважливішій науці - мистецтву життя, відкрити для учнів світ в усій його цілісності та різноманітності, підтримати успішну інтеграцію дітей у сучасне українське суспільство.

Колектив школи усвідомлює, що натхненний труд освітян має надзвичайно велике значення для розквіту нашої країни і робить усе можливе для того, щоб освіта стала справді пріоритетною галуззю в державі.

У 2011 році навчальний заклад став дипломантом II обласної виставки «Освіта Запорізького краю - 2011» і був нагороджений дипломом за вагомий внесок у розвиток інноваційного освітнього простору.

У 2013 році колектив школи став переможцем Національного проекту «Флагмани освіти і науки України».

У 2016 році заклад став дипломантом Восьмого Міднародного форуму «Інноватика в сучасній освіті», матеріали участі занесено до офіційного каталогу Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учні Червоненської ЗОШ є постійними учасниками й перемож­цями районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: Міжнародний інтер­активний природничий конкурс «Колосок», Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня», Міжнародний інтерактивний матема­тичний конкурс «Кенгуру», Міжнародний інтерактивний історич­ний конкурс «Лелека», Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерного мислення «Бебрас», Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч», Всеукраїнський конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Школа є дійсним членом Асоціації «Відроджені гімназії України» з грудня 2011 року.

DSC_0046.JPG

© 2018 КЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст. »ГМР

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • белая иконка googleplus
  • белая иконка youtube